Кудрівські футболісти перемогли вишгородців

10 жовтня  матч одинадцятого туру Чемпіонату України з футболу у Першій лізі кудрівські футболісти провели у селі Демидів проти вишгородського «Діназа».

Нагадаю, що на початку сезону вишгородську команду очолив колишній наставник чернігівської «Десни» – Олександр Рябоконь. Також в «Діназі» грають п’ять колишніх «сіверян» – Євген Чепурненко, Єгор Картушов, Сергій Старенький, Ілля Коваленко та Владислав Огіря.

Перед початком поєдинку всі учасники вшанували хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

Вже на 9-й хвилині футболісти із Чернігівщини відкрили рахунок у матчі. Капітан вишгородської команди Андрій Волошин грубо помилився біля власного карного майданчика, тож гравець гостей Олексій Литовченко перехопив м’яча, вийшов віч-на-віч з голкіпером, і спрямував шкіряну кулю у ворота.

Після забитого м’яча футболісти «Діназа» прагнули відігратися, але до перерви рахунок на табло не змінився – 0:1 на користь кудрівців.

У другому таймі вишгородці продовжували здійснювати масовані атаки на ворота команди з Чернігівщини, але гості вправного захищалися та втримали перемогу.

Після матчу виконувач обов’язків головного тренера ФК «Кудрівка» Василь Баранов зазначив: «Емоції після матчу позитивні, адже грали проти сильної команди. Було важко, але ми здобули перемогу».

Отже, після мінімальної перемоги з рахунком 0:1 в матчі з вишгородським «Діназом», футболісти ФК «Кудрівка» закріплюються на третій сходинці у групі «Б», а  СК «Полтава» продовжує лідирувати.

Групу «А» очолює  волочиський «Агробізнес».

Матч дванадцятого туру Чемпіонату України в Першій лізі  футболісти ФК «Кудрівка» проведуть 14 жовтня вдома проти СК «Полтава».